Soendaplein 12, Haarlem
verkocht
Details
Overdracht
- Status
- verkocht
- Aanvaarding
- in overleg
Bouw
- Soort woning
- woonhuis
- Soort woonhuis
- eengezinswoning
- Type woonhuis
- tussenwoning
- Aantal woonlagen
- 2
- Kwaliteit
- eenvoudig
- Bouwvorm
- bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1910
- Huidige bestemming
- woonruimte
- Onderhoud binnen
- matig tot redelijk
- Onderhoud buiten
- redelijk
Energie
- Warm water
- c.v.-ketel
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 86 m²
- Inhoud
- 357 m³
- Buitenruimte oppervlakte
- 8 m²
Indeling
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 2
Buitenruimte
- Ligging
- in centrum en vrij uitzicht
- Tuin
- achtertuin met een oppervlakte van 21 m² en is gelegen op het oosten
Bergruimte
- Parkeergelegenheid
- openbaar parkeren
Omschrijving
CHARMANT HUISJE ZOEKT HANDIGE KLUSSER!
Op deze gewilde en centrale locatie met alle voorzieningen binnen handbereik ligt deze charmante tussenwoning die klaar is voor een liefdevolle en grondige opknapbeurt!
Alle glas in lood ramen zijn in tact evenals de prachtige en-suite deuren in de woonkamer d... lees meer
CHARMANT HUISJE ZOEKT HANDIGE KLUSSER!
Op deze gewilde en centrale locatie met alle voorzieningen binnen handbereik ligt deze charmante tussenwoning die klaar is voor een liefdevolle en grondige opknapbeurt!
Alle glas in lood ramen zijn in tact evenals de prachtige en-suite deuren in de woonkamer die voor de authentieke uitstraling zorgen. De woning telt momenteel 2 ruime slaapkamers, maar biedt de mogelijkheid voor een tweede verdieping om 2 extra kamers te realiseren.
De ligging van de woning is zeer gunstig t.o.v. de vele winkels die om de hoek liggen, net als het openbaar vervoer, diverse scholen en uitvalswegen.
Maar ook het gezellige centrum van Haarlem ligt op zeer korte fietsafstand.
Kortom: een woning met mogelijkheden op een gewilde centrale locatie!
Indeling:
Begane grond: entree, vestibule met meterkast, klapdeur met glas in lood die leidt naar de gang, woonkamer en-suite met prachtige en-suite deuren en vaste kasten. In de achterkamer zijn eveneens vaste kasten aanwezig alsmede een marmeren schouw. Via de openslaande deuren komt men in de compacte besloten tuin die gelegen is op het oosten.
De aangebouwde keuken is ruim, maar heeft een grondige renovatie nodig, net als de aanwezige toilet en douchecel!
1e verdieping: overloop met een deur naar het dakterras boven de keuken, aan de achterzijde bevindt zich een slaapkamer en aan de voorzijde bevindt zich de tweede ruime slaapkamer. Op de overloop is de toegang naar een douchecel voorzien van inloopdouche, wastafel en tweede toilet.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar ca. 1910
- Woonoppervlakte 94m2
- Perceeloppervlakte 86m2
- Inhoud ca. 357m3
- Station en centrum ligt op slechts een paar minuten fietsen
- Albert Heijn en Winkelstraat de Cronjé ligt direct om de hoek
- Elektra 4 groepen met ALS
- Verwarming en warm water middels CV
- Notaris keuze verkoper
- Oplevering in overleg